Chceš uskutečnit své sny? PROBUĎ SE!

18. Noční můry

20. dubna 2014 v 0:00 | Lucy |  1. díl
Vypráví královna Emily
Dívala jsem se na své zkrvavené ruce. Z očí mi padaly narudlé slzy. Přede mnou ležela mrtvola se zakrytou tváří, podle postavy jsem poznala, že je to mladý muž. Jako bych byla smyslů zbavená, namočila jsem ruce ještě hloub do jeho krvavé rány a na strom, který stál opodál, jsem krví napsala jediné slovo: Nezapomeň!
Trhla jsem sebou. Ležela jsem na své posteli, ve svém prostorném pokoji. Jen sen. Nic jiného, jen pouhý sen. Proč zrovna já musím mít takové noční můry, které navíc nedávají smysl? Tohle je jen jeden z mnoha děsivých, prapodivných snů.
Pomalu jsem vstala s postele a šla ke svému kosmetickému stolku, abych si alespoň učesala vlasy. Natáhla jsem ruku pro kartáč a vykřikla hrůzou. Na mé ruce se lesklo pár kapiček čerstvé krve. Rychle jsem si tu odpornou věc z ruky smyla. Doufala, jsem, že když zmizí tento důkaz, zmizí i má noční můra. Jenže, co si to nalhávám? Vždy jsem se snažila zničit to, co mi zbylo po mých snech, ale vždycky přišel sen ještě horší. Měla jsem chuť křičet.
"Lil, spíš?" ozvalo se ze dveří.
"N-ne, pojď dál Michelle," pokoušela jsem se nedat najevo, co se mi právě přihodilo. Prostě na to zapomenu. Je to tak jednoduché!
"Máma mi to povolila!" objala mě má kamarádka sudička.
"Počkej, co ti povolila?" nechápala jsem.
"Ty děláš jako bys nevěděla! Vyrůst s tebou přeci!" šťouchla do mě.
"O čem to jako mluvíš?!" obořila jsem se na ni.
"Budeme dospělé! No není to super?" plácla sebou na mojí postel. Vyběhla jsem ven, protože se mi zdálo, že je na chodbě moc povyku.
"Em, to je super nápad! Má kariéra se bude konečně moci dál rozvíjet!" volala na mě už z dálky Poly.
"Cože?" nechápala jsem.
"Nemusím čekat, až budu dospělá, a hned se můžu stát profesionální hudebnicí!" zatleskala, ale to už se ke mně tlačil Berry.
"Když teda budu plnoletý, tak si můžu vybudovat diskotékový klub! Dáš mi na to prachy, že jo?" poprosil mě.
"Ne," zavrtěla jsem překvapeně hlavou. I když jsem neměla ani tušení, o čem to mluví, tak vím, že dávat mu peníze není zrovna nejlepší nápad.
"Já ti budu v klubu hrát tu nejtvrdší muziku!" nabídl se Thomas.
"Jóóó!" plácnul si s ním Berry. Nechápavě jsem se na ně dívala.
"Je princezna ochotna zestárnout za těchto podmínek?" zaklepal mi na rameno komoří. Došlo mi to. On požádal rodiče mích kamarádů, aby nechali své děti zestárnout. On to udělal pro MĚ. Neudržela jsem se a padla mu okolo ramen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama