Chceš uskutečnit své sny? PROBUĎ SE!

12. Pohled Matta

7. srpna 2012 v 21:48 | Lucy |  1. Díl- Až vyrostu budu královnou!
Seskočil jsem spokojeně ze stromu. Takže mě přece jenom Lili miluje! Ale projistotu jsem si tam nechal svůj provaz, co když budu v blízké době chtít skoncovat se životem?
"Emily? Zvládneš slíst z toho stromu?" zeptal jsem se jako zprávný gentleman, při pohledu na boty na podpadku, které se válely na zemi.
"Css, pochopitelně!" urazila se a skočila dolů. Nestačil jsem se divit.
"Tak to pardon, já nevěděl, že máš praxi," omluvil jsem se, protože aby dopadla takhle perfektně, to prostě musela trénovat roky!
"Skočila jsem ze stromu poprvé v životě," povzdychla si.
"To si děláš srandu! Já už od pěti let skáču ze stromu a nikdy jsem nedopadnul, přesně na chodidla bez jedinýho zaškobrtnutí! A to jsem měl vždycky pevný boty, zato ty jsi bosa! Jak jsi to dokázala?" řekl jsem naštvaně.
"Jsem dokonalá od přírody," pohodila vlasy a začala si nazouvat boty na jehlách. Já to vážně nechápu! Ta holka je vážně apsolutně dokonalá! Ze všeho má jedničky, skvěle kreslí, maluje, vyšívá, jezdí na koni, děti jí zbožňují, rozumí zvířatům, šplhá na stromy, šermuje, střílí z luku... je vlastně něco, co neumí? Pomalu mi začalo klesat sebevědomí. Jak jen by se domně mohla zamilovat taková holka? Když je navíc princezna! Může mít kohokoliv, tak proč by si vybrala zrovny mě? Jsem její praví opak. Mosím domů jenom pětky, nerozeznám akvarel od voskovky, jehlu si vždycky zabodnu do ruky, popřípadě někomu vypíchnu oko, než se ráno vyškrábu na koně, je večer, děti si myslí, že jsem strašidlo, zvířata mě vždy pokoušou, na strom vylezu, jen kdyš se jdu pověsit, o meč se vždy ošklivě poraním, u luků likviduju tetivu... je vlastně něco co umím? Upřímná odpověď? Ne, jsem prostě hrozně nemotornej.
"Existuje vůbec něco v čem dokonalá nejsi?" obořil jsem se na ni. Chtěl jsem to podat jako lichotku, ale asi jsem zvolil moc hrubej tón.
"Prosím? Tak se nemusíš hned vztekat! Jsi moc urážlivej!" našpulila pusu.
"Já a urážlivej? Jak to jako myslíš? Víš jak mě žere ta tvá dokonalost!" vybalil jsem na ni. Kdyby nebyla tak dokonalá, možná bych měl šanci.
"Můžeš toho laskavě nechat!" urazila se.
"Ne!" rozhodl jsem se, že si teď kleknu a řeknu jí ještě něco důležitého.
"Možná jsem tě měla nechat ať se pověsíš," otočila se ke mě zády a utekla pryč.
"Počkej Emily! Já tě..," rozběhl jsem se za ní.
"Neběhej za mnou!" zakřičela.
"...miluju," zašeptal jsem ale už mě neslyšela. Dobře, že jsem si nechal na tom stromě ten provaz. Alespoň mám co večer na práci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká postava je vám nejvíce simpatická?

Emily
Diana
Matt
John
Michelle
Berry

Komentáře

1 mysticoracle mysticoracle | Web | 15. prosince 2012 v 23:53 | Reagovat

Jak tragicky se "nám náš" příběh vyvíjí...

2 Lucy Lucy | 17. prosince 2012 v 14:25 | Reagovat

Tak to radši nečti druhý díl, tam to začíná být vážné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama